Vurgun İddialarıyla Gündemi Sarsan Kıvanç Talu’nun Eski İş Arkadaşı Her Şeyi Açık Açık Anlattı…

100 milyonluk vurgunla kayıplara karıştıkları iddia edilen Kıvanç Talu ve Beril Talu’yla ilgili çok ciddi ithamlar var. Şoförlerinden evdeki yardımcılarına birçok kişiyi dolandırdığı öne sürülen çiftin eski iş arkadaşları olduğunu söyleyen bir kişi, birtakım iddialar ortaya attı! Detaylar…

Türkiye gündemi son günlerde ‘Var Böyle Tipler’ kanalıyla tanıdığımız Kıvanç Talu ve reklamcı eşi Beril Talu’nun vurgun yaparak Portekiz’e kaçtığı iddialarıyla çalkalanıyor.

Yakın çevrelerinden ve hatta çalışanlarından topladıkları 100 milyon lira ile Portekiz’e kaçtığı öne sürülen çiftle ilgili çok ciddi ithamlar var.

Çiftin kurdukları sistemle orta okul arkadaşlarını, yakınlarını ve insanları reklam işi vaadiyle kandırdığı, her insandan yaklaşık 1-2 milyon TL aldığı iddialar arasında. Yine çiftin evlerindeki yardımcılarının arabasını ve dolarlarını sattırdığı ve ortada bıraktığı iddia ediliyor. Şoförlerini 1 milyon TL dolandırdıkları, bir veda partisi düzenleyerek ardından Portekiz’e kaçtıkları da söylentiler arasında.

Çiftin eski reklam ajansından iş arkadaşları olduğunu söyleyen Tuğra Yazbahar, Twitter hesabından yazdıklarıyla dikkat çekti.

?

?

?

?

?

?

Tuğra Yazbahar, bu vurgun iddialarının Beril Talu’nun ilk dolandırıcılığı olmadığını iddia etti. Beril Talu’nun yıllarca ajansını ve müşterilerini dolandırdığını öne sürdü.

Patronlarının, çiftin çocukları hatırına insaflı davrandığını da söyledi.?

?

?

?

?

?

Tabii bu yazılanların hepsi şu anda birer iddia, gerçeklik payı var mı bilemiyoruz… Zamanla göreceğiz!

Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx