Siirt’te berber müşterilerini saz çalarak karşılıyor: Müşteriler mutlu ayrılıyor

İHA

Siirt’te 20 yıldır berberlik yapan ve boş zamanlarında hobi olarak müzikle uğraşan Naci Ertaş, iş yerine gelen müşterilerine eşliğinde tıraş keyfi sunuyor.

İş yerine gelen müşterileri tıraş etmeye başladığı esnada gelen istek parçaları da çalıyor.

Büyük ilgi görüyor

Berberliğin yanında müzik ile uğraşmayı sevdiğini söyleyen ve müzik eşliğindeki tıraş sayesinde müşteri sayısının arttığını belirten Ertaş, müşterilerin canlı müzikle tıraşa büyük bir ilgi gösterdiğini söyledi.

“Buraya gelen mutlu ve neşeli çıkıyor”

Hobi olarak bağlama çaldığını belirten Ertaş şu ifadeleri kullandı:

Müşterilerin sıkılmaması için bağlama çalıyorum. Canlı müzik eşliğinde tıraş oluyorlar. Müşterilerimiz saz çalarak tıraş olmayı çok sevdiler. Bazı müşteriler ise tıraş olmaktan çok müzik dinlemeyi tercih ediyorlar. Buraya gelen mutlu ve neşeli çıkıyor. Müşterilerin tıraşları gelmemelerine rağmen her gün buraya gelerek müzik dinleyenler oluyor. Saz çalmamızı beğeniyorlar.

Uygulamadan memnun olduğunu söyleyen müşterilerden Kadir Ayhan, “Naci Bey’in yanına geldiğim zaman çok mutlu oluyorum. Bize saz çalıyor, çok güzel oluyor ayrıca tıraşta oluyoruz” diye konuştu.

Müşterileri sazıyla karşılıyor

Müşterileri Ramazan Özbey ise tıraşa ne zaman gelirse berberin sazını eline alıp çaldığını dile getirdi.

Müzik için sürekli burada tıraş olduğunu kaydeden Harun Pekgöz de, saz eşliğinde hem müzik dinlediklerini, hem tıraş olduklarını söyledi.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx