Ana sayfa Teknoloji Samsung X5 SSD Etkileyici Özellikleri İle Satışta

Samsung X5 SSD Etkileyici Özellikleri İle Satışta

22
0
PAYLAŞ

Dün itibariyle Samsung; ilk NVMe taşınabilir sürücüsü olan SSD X5 modelini duyurdu. Harici depolama alanındaki çözümlerinde yeni ve güvenilir bir seviyeye yükseldiğini gösteren Samsung’un bu ürünü merakla bekleniyordu.

Teknoloji gelinen son noktayı gösteren Thunderbolt 3 teknoloji üzerine inşa edilen Samsung SSD X5’in dün duyurulması ile birlikte biz de hemen bu yeni ürünün özelliklerini sizler için inceleyelim istedik. Kompakt ve dayanıklı bir yapıya sahip olan Samsun’un bu ürünü; hareket halindeki içerik yaratıcıları ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda BT profesyonelleri için taşınabilir bir depolama aygıtı konumunda bulunan Samsung SSD X5; aktarım hızıyla görenleri hayrete düşürecek. Bugüne kadar eşi benzeri olmayan bir aktarım hızına sahip olan bu ürün; birçok kullanıcının işini kısa sürede halletmesine yardımcı olacak. Özelikle de büyük verilerin transferi konusunda tüketicilerin zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak.

Samsung’un Türkiye’deki Veri Depolama Ürünlerinden Sorumlu Müdürü; piyasaya sürülen bu ürünle alakalı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamada Thunderbolt 3 destekli alt yapıya sahip olan bu yeni ürünün, piyasadaki rakiplerinden çok daha hızlı dosya transferi gerçekleştireceğini ifade ederken, depolama çözümleri konusunda firmanın her gün yeni projeler geliştirdiğinin altını çizdi.

Bu ürün sayesinde kullanıcılar 4K videolarını düzenleme konusunda ve gerçek 3D görseller oluşturma bağlamında verileri saklamak, dosyaları transfer etmek için hızlı bir yöntemi karşılarında bulacaklar. Ayrıca ürünün rahat ve kullanışlı olması da tüketicilere bu noktada sorun yaşatmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here