Ana sayfa Teknoloji Samsung “Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” Sloganını Tescilletti

Samsung “Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” Sloganını Tescilletti

10
0
PAYLAŞ

Samsung, katlanabilir akıllı telefonuna yönelik olduğu düşünülen ve tescillenen sloganı ” Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” olarak açıkladı.

Samsung, kasım ayında katlanabilir akıllı telefonu hakkındaki detayları ilk kez açıklayacak. Katlanabilir Samsung akıllı telefonlar için slogan hazırlandı. Bu cihaza yönelik olduğu düşünülen yeni bir marka tescili yapıldı. “ Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” isimli bu markada katlanmak anlanına gelen “folding” fiilinin kullanılmasından dolayı böyle bir düşünce oluşturuyor. Güney Korenin devi olan markanın katlanabilir telefonuna yönelik olarak ” Gelecek Açığa Çıkıyor ( The Future Unfolds) ” sloganını tescillenmiş olma ihtimali yüksektir. Böyle bir slogan ancak katlanabilir akıllı telefonuna itafen tescillenmiş olmalı. Tabi Samsung gibi dev markalar tescillenmiş sloganlarını birden fazla ürününde de kullanmaktadır.

Üç Farklı Samsung Ürün Kategorisi İçin Üretilmiş Olabilir

Bu ticari marka üç farklı ürün kategorisi için genişletilmiş olabilir. Bu durum Samsung gibi​​​​ üreticilerin sıklıkla yaptığı bir uygulamadır. Genellikle tek bir ürün için çıkartılıp tescillenen sloganlar diğer ürün kategorilerinde de kullanılabiliyor. Bu kategoriye samsung tabletler, samsung akıllı telefonlar, samsung LED ampuller ve samsung çamaşır makineleri gibi kategoriler de dahil edilebilir. Bu nedenden dolayı, ” Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” isimli markanın sadece katlanabilir cihazlarda kullanılacağını garanti etmek pek mümkün değildir. Çünkü Samsung gibi şirketler, gelecekte kullanabilecekleri her türlü ticari marka için de sık sık tescilleme yapıyor.

Kasım aynıda yapılacak olan açıklama sonucunda netlik kazanacak olan sloganın tescili alındı. Yaklaşan duyurunun geniş kapsamlı tanıtımının yapacağı Samsung, katlanabilir cihazı için ” Gelecek Açığa Çıkıyor (The Future Unfolds) ” sloganını tercih ederse yaygınlaşması fazla zaman almayacaktır. Oldukça yaratıcı ve etkileyici olan slogan, samsug kalitesiyle birleşecektir. Bununla birlikte cihazın çıkışı resmiyet kazandığında posterlerde ve reklamlarda da yer alabilecek bir slogan olarak gündemi uzun bir süre meşkul edebilecek ” Gelecek Açığa Çıkıyor ( The Future Unfolds) ” sloganı ile her yerde karşılaşmak mümkün olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here