Ana sayfa Teknoloji Huawei 4 Hoparlörlü Olarak Ürettiği Yeni Tabletini Piyasaya Tanıttı

Huawei 4 Hoparlörlü Olarak Ürettiği Yeni Tabletini Piyasaya Tanıttı

6
0
PAYLAŞ

Huawei teknolojisi kaliteli ve dayanıklı tabletlerinin arasına bir yenisini daha ekledi. Huawei’nin ses getirmesi beklenen yeni tableti 4 hoparlörlü olarak geliştirdi. Meraklıları için geliştirilen yeni tableti piyasaya sürmeye hazırlanan Huawei, cihazın tüm özelliklerini yayınlayarak tabletini tanıttı.

Huawei yeni tabletini reklamsız, afişsiz yani sessiz sedasız piyasaya sundu. Huawei’nin yeni tabletinin adı MediaPad M5 Lite. Orta seviyede olan Huawei MediaPad M5 Lite’ da dört adet hoparlör bulunuyor. Yeni Huawei tablette 10. 1 inç ekranı ile piyasadaki yerini aldı. 4′ lü hoparlörleriyle ön plana çıkan bu yeni tablet, oldukça eski olan Kirin 659 SoC ile çalışmaktadır.

Huawei’nin yeni tableti Huawei MediaPad M5 Lite’in 10.1 inçlik ekranı 1920 x 1200 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir.

Huawei MediaPad M5 Lite, iki versiyonla listedeki yerini aldı. Biri 3GB + 32GB ve diğeri 4GB + 64GB olana seçenekler meraklılarının ilgisine sunuldu.

Huawei MediaPad M5 Lite Hoparlör Ses Sistemi Histen 5. 0 Olarak Seçildi

Cihazda bulunan 4 hoparlör de Histen 5. 0 ses sistemi ile geliştirilmiştir. Huawei MediaPad M5 Lite 7. 500 n mAh’lik büyük bir pile sahiptir. Uzun ömürlü pil kapasitesi ile diğer Huawei marka tabletlere göre oldukça uzun multimedya ve oyun oynama süresi sunan Huawei MediaPad M5 Lite, Android 8. 0 Oreo sürümü ile çalışıyor.

Üç farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek olan Huawei MediaPad M5 Lite görsel olarak da oldukça etkileyici. Altın, şampanya ve uzay grisi renk seçenekleri ile piyasadaki yerini alacak olan Huawei MediaPad M5 Lite tablet bunlara ek olarak basınca karşı son derece dayanaklı olarak üretildi. Eski Kirin’i tercih etmelerine bir türlü anlam verilemese de Huawei MediaPad M5 Lite’ın dört adet hoparlörü ve darbelere ve basınca karşı dayanıklılığı oldukça başarılı gibi görünmekte. Huawei MediaPad M5 Lite tabletinin fiyatı hakkında ise şu an için herhangi bir açıklama yapılmazken tabletin önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here