Ana sayfa Teknoloji Google Arama Motoru O Özelliği Kullanıcılarına Sundu

Google Arama Motoru O Özelliği Kullanıcılarına Sundu

96
0
PAYLAŞ

Dünyanın en çok kullanılan arama motorlarından biri olan ve farklı servisleriyle aynı zamanda dünyanın en büyük teknoloji şirketi olan Google, sadece arama odaklı bir şekilde hizmet vermekle sınırlı kalmayarak aynı zamanda da  eğlenceli özellikleri kullanıcılarına sunmaktan hoşlanan bir kuruluş olmayı başarıyor.

Atari Breakout google platformunda eğlenceli yönüyle ön plana çıkıyor. Google arama motoru içerisinde gördüğümüz ilginç özellik olarak karşımıza çıkıyor. Ülkemizde özellikle Breakout tipi oyunlarını hemen hemen çoğu kişi biliyor. Bu oyunun en önemli özelliklerinden birisi de çubukla topu düşürmeden zıplatarak  yukarı da yer alan blokların kırılmasını sağlamak olacaktır. Atarinin konsolunda bu oyun gönül rahatlığı ile oynanabilmektedir. Bu yola başvurmak isteyen kullanıcıların artık tek yapması gereken yollardan biri olarak ise atari breakout  sözcüklerini aratarak görsel aramasına girmeniz olacaktır.

Google masa üstüne baktığımız da ise ne yazık ki uper Mario oynamak gibi bir özelliğin yer almadığını söyleyebiliriz. Super Mario Brothers oynayacak kişiler için ise sağ tarafta ki ok işaretine tıklayarak başlamanız gerekiyor. Google yalnızca aramayla sınırlı kalmadan onun dışında eğlenceli yanlarıyla da dikkat çekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here