Ana sayfa İnceleme Çin akıllı telefon devi Xiaomi yeni oyuncu telefonu yapmaya hazırlanıyor

Çin akıllı telefon devi Xiaomi yeni oyuncu telefonu yapmaya hazırlanıyor

6
0
PAYLAŞ

2018 yılında Çin akıllı telefon devi Xiaomi, oyuncuların beklediği müjdeyi vermiş ve oyunculara yönelik bir akıllı telefon çıkartmış ve satışa sunmuştu. Ülkemizde de satışa sunulan bu telefonun adı Xiaomi Black Shark. Üst düzey performansı ile bir çok mobil oyun tutkunu bu telefonu alıp kullanmak için sıraya girdiler. Şimdi ise yeni modelini çıkartmak için hazırlanan Xiaomi firmasını çok yakından takip etmekteler.

Xiaomi Black Shark 2 modeli olarak piyasaya sürülmesi beklenen oyuncu telefonunun kod adı ise ‘Skywalker‘ olarak belirlenmiş durumda. Xiaomi firması ürün direktörü Wang Teng Thomas, Black Shark 2 modelinin çok yakında kullanıcılar tarafından satın alınabileceğini duyurdu. Wang Teng Thomas, bir başka açıklamasında ise yeni Black Shark modelini gördüğünü ve oldukça havalı olduğunu hayranlarına açıkladı.

Şimdilik bu modelle ilgili olarak elde bulunan bilgiler kısıtlı. Modelin Snapdragon 855’den gücünü alacağı, en az 8 GB RAM barındıracağı net gibi gözüken detaylar arasında bulunuyor. İşletim sistemi tarafında ise Android Pie ile kullanıma sunulması bekleniyor.

Xiaomi ilk oyuncu telefonu olan Black Shark modelini 2017 yılının Nisan ayında tanıttı. Bu cihazı Ekim ayında tanıtılan Black Shark Helo modeli takip etti. Arada bulunan zaman dilimi farkına bakıldığı taktirde, yeni modelin Mart veya Nisan ayları içerisinde tanıtılmasını bekleyebiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here