Ana sayfa İnceleme Beklenen General Mobile GM8 için Android Pie güncelleme müjdesi!

Beklenen General Mobile GM8 için Android Pie güncelleme müjdesi!

1
0
PAYLAŞ

Bütün takipçileri tarafından beklenen General Mobile GM8 güncellemesi sonunda gerçekleşti. Bu güncelleme sonucunda General Mobile GM8 için Android Pie modelinde ne gibi değişiklikler oldu hep beraber inceleyelim.

Kullanıcıları ve takipçileri tarafından beklenen Android 9.0 Pie güncellemesi bugünden itibaren dağıtılmaya başlandı. Kademeli olarak dağıtılmaya başlanan bu güncelleme de bir çok özellik tarihe karışacak ve yenileri ile sizleri buluşturacak.

İşte General Mobile GM8 Android Pie ile gelen tüm yenilikler!

General Mobile GM8 Android ile gelen Ses Kontrol Arayüzü: Eskisine göre daha basitleştirilmiş yeni ses kontrol arayüzü, oldukça şık bir görüntüye sahip dikey bir tasarıma sahiptir ve “Medya Sesine” ayarlanmış olan kontrol paneli eminiz ki kullanıcıları tarafından da oldukça beğenilecektir.

–General Mobile GM8 Android ile gelen Uyarlanabilir Parlaklık: Kendi arzunuz ve isteğinize göre ayarlayabileceğiniz uyarlanabilir parlaklık özelliği, ayrıca sizleri hiç yormadan bulunduğunuz ortamdaki ışık yoğunluğuna göre kendisi ekran parlaklığını  ayarlar ve sizlere kolay bir kullanım imkanı sağlar. Bu olay sizlerin her koşulda kolaylıkla ekranı görmenizi ve işlem yapmanıza olanak sağlar.

–General Mobile GM8 Android ile gelen Karanlık Tema: Daha önceki Android versiyonunda duvar kağıdının renk tonuna göre otomatik olarak karanlık veya açık renk tema uygulanmaktaydı. Android Pie ile birlikte hangi temayı kullanacağınızı gelişmiş ekran ayarları bölümünden kendiniz seçebilirsiniz.

General Mobile GM8 Android ile gelen Yeni Bir Gezinme Deneyimi : Yeni gezinme deneyimi ile beraber GM8’in tek el ile kullanımı daha kolay bir hale getirildi.

General Mobile GM8 Android ile gelen Otomatik Rahatsız Etmeyin Modu: Hava karardığında Gece Modu’nu açar. Ardından Rahatsız Etmeyin Modu’nu açarak belirlenen uyku saatinde ekranı gri tona geçirir. Bu renk modu beyni çok daha az uyardığından kullanıcıların güzel bir uyku için telefonlarını kenara bırakmalarına yardımcı olur.

–General Mobile GM8 Android ile gelen Uyarlanabilir Parlaklık: Uyarlanabilir Parlaklık, ortamdaki ışığı göz önünde bulundurarak kullanıcıların ekran parlaklığı tercihlerini öğrenir ve verimli bir şekilde otomatik parlaklık ayarı yapar.

General Mobile GM8 Android ile gelen Otomatik Döndürme Butonu: Artık ekranınız yanlışlıkla dönmeyecek! Kullanıcının ekranı döndürmek istediğini doğrulamak için gezinti çubuğunda yeni bir döndürme butonu sizi bekliyor.

 

 

PAYLAŞ
Önceki makaleModel Google Pixel 4 serisine gelebilecek yenilikler
Teknoloji Ekranı Genel Yayın Yönetmeni ve imtiyaz sahibi olan Celal Yıldız, teknoloji kategorisinde editörlük de yapmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here