Ana sayfa Oyun World of Warcraft: Legion Oyun İncelemesi

World of Warcraft: Legion Oyun İncelemesi

104
0
PAYLAŞ

Tüm dünyada satış rekorların kıran ve milyonlarca oyuncusu bulunan World of Warcraft: Legion oyununu bu yazımızda sizler için incelemeye çalıştık.

Son zamanlarda çıkmış olup, üzerinden aylar geçmesine rağmen hala deliler gibi oynadığım bu eklenti paketinin tarihe geçtiği su götürmez bir gerçek. Legion’ı bu kadar iyi yapan şeyse elbette sunulan içerik. Yapılmayı bekleyen binlerce görev, haftalık olarak öldürülmesi gereken onlarca hatta yüzlerce boss ve tabii ki sürekli olarak güçlendirilmeyi bekleyen artifact silahları bunlardan sadece birkaçı. Üstüne üstlük bugüne kadarki en hızlı ve en kapsamlı güncellemeleri alması da cabası.

Şöyle ki; oyun henüz çıkmışken eklenen Return to Karazhan zindanı ve Trial of Valor raidi, güncellemelerin ne denli büyük olduğunun ve olacağının kanıtı adeta. Legion ile birlikte tamamen baştan yaratılan PvP sistemi sayesindeyse “Gear’ım tamam daha da battleground’a girmem” gibi bir cümle duyamaz olduk. Zira oyunda hem prestij rütbeleri bulunması hem de PvP’ye özel yetenekleri aktif etmek adına kendimizi bol bol PvP yapıyorken bulduk. Yenilenen animasyonları ve geliştirilen grafikleri sayesinde de bu oyunun 12 yıllık bir yapım olduğunu söylemek gerçekten güç.

Kısacası Legion hem PvE hem PvP severleri oldukça mutlu eden, birçok eski oyuncusunu geri döndürmeyi ve hatta oyunda tutmayı başaran, uzun soluklu olacak bir eklenti paketi ve bu ödülü sonuna kadar hak ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here