Ana sayfa Oyun The Elder Scrolls V: Skyrim Oyunu İnceleme

The Elder Scrolls V: Skyrim Oyunu İnceleme

276
0
PAYLAŞ

Skyrim’in bir efsane olduğu konusunda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum. Special Edition’ın neden bu yılın en iyi remastered’ı olduğuna gelecek olursak, bu konuda biraz detaya inmek gerekiyor.

Öncelikle, oyunun PC kulvarına herhangi bir yenilik getirmediğini baştan söyleyelim. Neden? Çünkü halihazırda Skyrim için yapılmış, oyunun grafiklerini güncelleyen modlar, Special Edition’dan daha kaliteli. Konuya yeni konsollar tarafından baktığımızdaysa bir anda bulunmaz bir nimet oluveriyor Skyrim. Bir önceki nesil konsollarda da vardı Skyrim, biliyorsunuz ama performans sorunları nedeniyle kimse elini bile sürmemişti. Dolayısıyla bu büyük efsaneyi konsolda oynama keyfinden mahrum kalmıştık. Haliyle Special Edition için heyecanlanan kesim, konsol oyuncuları oldu. İlk etapta birkaç teknik problemle karşılaşmış olsak da kısa zamanda bu problemler de giderildi.

Tüm bunlar, The Elder Scrolls Skyrim’i bu yılın en iyi remastered’ı konumuna getiriyor. PC oyuncularının şu an bu duruma dudak bükmelerini de anlayabiliyorum ama emin olun, PC’sinin yanında bir tane de yeni konsolu olanlar, Skyrim efsanesini çoktan bu platforma taşımışlardır bile. En azından ben öyle yaptım ve şu an halimden çok memnunum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here