Ana sayfa Oyun Real Car Parking Street 3D Oyun İncelemesi

Real Car Parking Street 3D Oyun İncelemesi

19
0
PAYLAŞ

Son yıllarda oldukça ilgi çeken oyunların başında gelen araba oyunlarının liderli Real Car Parking Street 3D’nin başarılı efektleri oyun severlerin en çok takip ettiği konuların başında gelmektedir. Özelikle yeni sürümü ile karşımıza çıkan oyun içerisinde bulunan detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Genetic Studios tarafından geliştirilen oyun hakkında bilgi verelim.

Real Car Parking Street 3D Oyunu

Araç park etme oyunları arasında oldukça popüler olan bu oyuna yeni gelen özellikler oyun severlerin dikkatini çekme başarısı gösterdi. Araç içerisinden sürüş keyfini sizlere sunan oyuna gelen geri geri park sensörü özelliği oldukça başarılı. Aynı zamanda oyunda yer alan gerçek araba sesleri ile birlikte kendinizi trafikte araç sürer gibi hissedeceksiniz. Araç içerisinde yer alan iç kamera özelliği ile beraber aracınızın bütün detaylarını oyunda hissetme şansını bulacaksınız. Direksiyon tuş özelliklerinin aktif hale gelmesinden sonra oyunu oynarken bütün tuşların fonksiyonları gerçekten hissetme özelliğine sahip olacaksınız.

Oyunu oynarken dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında ise trafik kurallarına uymanız gerekmektedir. Özellikle trafikte kazandığınız puanlar ile aracınıza farklı özellikle sahip süspansiyon sistemlerini de alabilirsiniz.

Real Car Parking Street 3D Ek Bilgileri

19 Temmuz 2017 tarihinde oyunda bulunan eksiklikleri gideren Oyun 5 Milyondan fazla kişi tarafından indirilen oyunlar listesinde kendisine ilk sıralarda yer bulmaktadır. Mevcut sürüm olarak karşımıza 1.3 sürümü ile çıkan oyunu indirmek için Android işletim sisteminizin 4.0 üzerinde olması gerekmektedir. Oyun içerisinde herhangi bir satın alma öğesinin bulunmadığını ancak satın alma işlemleri yerine reklamların aktif olduğunu açıklamak istiyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here