Ana sayfa Oyun Power Rangers Legacy Wars Oyun İncelemesi

Power Rangers Legacy Wars Oyun İncelemesi

20
0
PAYLAŞ

Çocukluk yıllarımızın en çok takip ettiğimiz çizgi filmleri arasında yer alan Power Rangers’ın yeni sürüm oyunu olan Power Rangers Legacy Wars Oyunu oldukça başarılı efektleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Özelikle yapımcılığını nWay INc.’in yaptığı firma oyunun aksiyon kategorisinde yer aldığını belirtmektedir.

Power Rangers Legacy Wars Konusu

Kötü adamlar ile mücadele veren Power Rangers Legacy Wars oyununda Dünya’nın içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına yardımcı olmak için mücadele edeceksiniz. Özellikle Yeni savaşçıların yer aldığı bu oyunda son derece üst düzey donanımların sahipleri olarak düşmanlarınızı saf dışı bırakmanız gerekecektir. Oyunda en büyük düşmanınız olan Rita’yı yenmek için sizlere verilen süper güçleri zamanında kullanarak oyunda düşmanlarınıza karşı başarı elde edebilirsiniz.

Başarılı grafikleri ile sizlere 3D boyutlu grafikler sunan oyunu oynarken büyük zevk alacaksınız. 40’ın üzerinde yer alan savaşçı modülü ile istediğiniz karakteri seçerek oyunun ilerleyen bölümlerinde savaşçılarınıza üst düzey silahlar da alma fırsatını bulmuş olacaksınız. Kurmuş olduğunuz oyunun içerisinde sizlere destek olacak olan takım arkadaşlarını bulmak için yapmanız gereken sadece bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları alt üst etmek olacaktır. Aksi durumda kötülerin Dünya’yı ele geçirmesi an meselesi olacaktır.

Power Rangers Legacy Wars Sistem Gerekesinimleri

19 Temmuz’da güncel olarak karşımıza çıkan bu oyunun 50 Milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini ve online olarak oynandığını buradan belirtmek istiyorum. Mevcut sürüm olarak 1.4.0 sürümü ile karşımıza çıkan bu oyunda Android 4.0 serisi yer almaktadır. Uygulama içerisinde yer alan öğelerin satın alınmasında ise 3.59 TL işle 359.99 TL arasında değişen fiyatlar kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here