Ana sayfa Oyun Passat Araba Drift Oyunu 3D HD Oyun İncelemesi

Passat Araba Drift Oyunu 3D HD Oyun İncelemesi

35
0
PAYLAŞ

Vw marka araçlar arasında en çok tercih edilen modellerden olan Passat marka aracın 3 boyutlu, son derece başarılı oyununu oynamak için oyunu indirmeniz yeterli olacaktır. Wiz Games tarafından yapımcılığı üstlenilen bu oyunun yer aldığı kategori ise Simülasyon kategorisi olarak dikkat çekmektedir.

Passat Araba Drift Oyunu 3D HD Oyunu

Görsel olarak diğer drift oyunlarına göre biraz eksi yönleri bulunan oyunda seçtiğiniz Passat marka aracınız ile bölümler arasında drift yapma şansını bulacaksınız. Modifiye tutkunlarının merakla beklediği ve son zamanlarda oldukça popüler olan bu oyunun güncel oyunlar listesinin ilk sırasında bulunması oyunun aslında ne kadar başarılı bir oyun olduğunu gözler önüne sermektedir.

Oyunu indirdiğiniz zaman karşınıza çıkan menüler içerisinde araçlarınızı zevkinize uygun bir şekilde modifiye ederek yarış pistlerinde yerinizi alabilirsiniz. Son yapılan güncellemeden sonra oyun içerisinde yer alan araçlardan Passat marka aracınızın ön takımlarına süspansiyon ekleyerek aracınızı indirip kaldırma özelliğine sahip olacaksınız.

Passat Araba Drift Oyunu 3D HD EK bilgileri

6 Şubat 2017 tarihinde son güncellemesi yapılan bu oyun içerisinde 1 Milyondan fazla kişi online olarak oyun oynamaktadır. Mevcut sürüm olarak 1.0 ile karşımıza çıkan bu oyunu indirmek için Android işletim sistemin en az 2.3 ve üzerinde olması gerekmektedir. Oyun içerisinde reklamların bulunduğunu ancak satın alma öğelerinin yer almadığını da ayrıca açıklamak istiyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here