Ana sayfa Oyun Oyun Severler Bu Uygulamalar Tam Size Göre

Oyun Severler Bu Uygulamalar Tam Size Göre

28
0
PAYLAŞ

Her bilgisayar kullanıcısının kendisine özel uygulamaları bulunur. Grafiker olarak çalışmalar yapan biri farklı bilgisayar programına ihtiyaç duyarken muhasebeci daha farklı programları kurmak zorundadır. Oyun tutkunları da oyun programları dışında kuracakları programlar ile daha iyi performans alacakları bilgisayar sistemine kavuşabilirler. Format attığınız zamanlarda dahi kurmanız gereken programlar varken, eğer oyun tutkunu iseniz size verceğimiz programları bilgisayarınıza kurmalısınız. Aslında Steam, Origin, DAEMON Tools, WinRar, TeamSpeak ve daha nice uygulama oyun tutkunu tarafından bilinip bilgisayarlarda kullanılıyor. Oyuncu bilgisayarları için daha az bilinen ve kurulması gerekli uygulama listesini veriyoruz.

LaunchBox : Bu uygulama ile oyun koleksiyonunuzu daha iyi organize edebilir, tonla emülatör desteğiyle retro oyunlara da erişiminizi artırabilirsiniz.

GameSave Manager : Oyun tutkunlarını sinir eden konulardan biri oyun kayıtlarını kaybolma olasılığıdır. Oyun kayıtlarınız, format atmış olsanız dahi bulut servislerine başvurmadan bu uygulama ile güven altına giriyor.

Borderless Gaming : Window desteği olmayan oyunları dahi kolayca kullanım olanağı veriyor.

f.lux : Ekran filtreleri ile sağlığınızı korumaya yardımcı oluyor. Ekran filtresine hakimiyetinizi artırdığı gibi bilgisayarınızın filtresini programlayarak saat saat nasıl bir ekran parlaklığı olacağını dahi ayarlama olanağı veriyor.

Ccleaner : Diğerlerine göre daha fazla bilinen ve format sonrasında dahi kurulması gereken bir uygulama. Oyuncular için gerekli olan bilgisayarın her zaman en hızlı şekilde çalışması konusunda yardımını esirgemiyor. Hızı artırmak için yaptıkları arasında cache dosyalarını silmek, gereksiz programları belirlemek ve bilgisayarınızı optimize etmek gibi işler bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here