Ana sayfa Oyun İnternetiniz Olmadan Oynayabileceğiniz Oyunlar

İnternetiniz Olmadan Oynayabileceğiniz Oyunlar

87
0
PAYLAŞ

Bayramda internetinizin olmaması ve ev gezmelerine çıkmanız sizi zor durumda bırakabilir. Hatta canınız sıkıldığı zaman oyun oynama isteği içerisinde olabilirsiniz. İnternet paketiniz her ne kadar yoksa bile üzülmenize gerek yoktur. Çünkü internet paketiniz olmadan bile gönül rahatlığı ile oynayabileceğiniz pek çok oyunlar yer almaktadır. İnternete gerek duymadan artık sizlerde internetsiz oynanabileceğiniz oyunlara yönelebilirsiniz.

Jazz Smash Oyna

İnternetiniz olmasa bile oynayabileceğiniz zevk dolu oyunlarından birisi olarak Jazz Smash yer alıyor. Bakıldığında çoğu oyun severler artık hiç  tereddüt etmeden bu oyunlara başvurarak oyunu kaliteli şekilde oynuyor. Fruit Ninja oyununa benzeyen Jazz Smash, oyun severler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Fruit Ninja oynarken ekran elinizle meyveleri kesebiliyorsunuz. Meyveleri ekranda elinizle kesme keyfi veren bu oyunu sizlerde oynayabilirsiniz.

Mekorama Oyna

Bulmaca oyunlarını oynamayı sevenlerin yönelmesi gereken oyunlardan birisi de Mekorama olduğunu söyleyebiliriz. Mobil cihazlarınız da illa ki internetiniz olmasına gerek yoktur. Çünkü bu oyun internetsiz olarak gönül rahatlığı ile oynanıyor.

A Planet of Mine Oyna

Gezegende madencilik keşfini yapmaktan hoşnutluk duyacaksanız o halde bu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here