Ana sayfa Oyun Hollywood Story Oyun İncelemesi

Hollywood Story Oyun İncelemesi

26
0
PAYLAŞ

Nanobit Games tarafından geliştirilen Hollywood Story özellikle kız çocuklarının en çok tercih ettiği oyunların başında gelmektedir.

Hollywood Story Konusu

Gerçek bir Hollywood yıldızını yaratmak için oyunu indirmeniz ve oyunu oynama başlamanız yeteri olacaktır. Özellikle kendi film yıldızınızı kendi hayalinize uygun bir şekilde yıldız yapmak için kariyerini geliştirecek ve son derece başarılı filmlerde rol almasına yardımcı olacaksınız. Modaya ayak uyduran bir karakter yaratarak bu konuda sizlerde yıldız bir oyuncunun sahibi olacaksınız.

Stil olarak ve tarz olarak Hollywood Story gecesine uygun bir şekilde hazırlamak için stilist olmanız ve karakterinizi göz alıcı bir karaktere bürümeniz lazım. Gelen film tekliflerinden sizlere en uygun olanı seçtikten sonra çekeceğiniz filmlerde başarılı olmak için tanıtım ve reklam gibi birçok işlemi yapmanız gerekmektedir. Özellikle yaptığınız reklamlar ile birlikte yıldız oyuncunuza gelen teklifleri değerlendirme fırsatını şansa çevirmek için senaryoları iyice okumanız gerekmektedir.

Hollywood Story EK Bilgiler

Oyunun şu an için Türkçe dil desteğinin bulunmadığını ve bu yüzdende Türk kullanıcılar tarafından olumsuz puan verildiğini belirtmek istiyorum. 5 Milyon üzerinde yüklenme sayısı ile dikkatleri üzerine çeken bu oyunu yüklemek için Android telefonlarınızda 4.0 ve üzerinden güncel bir sürüm bulunması gerekmektedir. PEGI tarafından 3 derecelendirme puanı alan oyunun mevcut sürüm olarak karşımıza çıkan sürümünde 6.0 yer almaktadır. Uygulama içerisinde yer alan satın alma öğelerinin ise 3.59 TL ile 365.99 TL arasında değişen fiyatlarının bulunduğunu buradan açıklamak istiyorum.

Oyun hakkında merak ettiğiniz görüşleri yorum kısmından bizlere yazarak ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here