Ana sayfa Oyun Heroes Of Dragon Age Oyun İnceleme

Heroes Of Dragon Age Oyun İnceleme

186
0
PAYLAŞ

Heroes Of Dragon Age serisi özellikle taktiksel oynanışı sebebiyle oldukça başarılı olmuştur. Hikaye ve evren konusundaysa bence rakiplerinin bir adım gerisindedir. EA böyle düşünmüyor olacak ki, Dragon Age evrenini ve karakterlerini merkeze oturtan Heroes of Dragon Age ile karşımıza çıkıyor.

Hem PVE hem de PVP moda bulunan oyunda, savaşlar tur tabanlı olarak gerçekleşiyor. Ancak, savaş sırasında oyuna müdahale edemiyorsunuz. Bunun yerine, rakibinize önceden göz atıp, ona uygun bir takımla karşısına çıkmanız gerekiyor. Bunun da bazı incelikleri bulunuyor. Mesela, tek karaktere saldırı yapan rakiplere karşı, ön sıralara yüksek canı olan, tank olarak tanımlanabilecek karakterler, arka sıralaraysa canı düşük ama yüksek hasarlar çıkartabilen karakterler koymak verimli olabiliyor.

Alan hasarı olan rakiplere karşıysa tüm karakterleriniz hem can, hem de saldırı yönünden güçlü olmaları önemli. Oyunda yeni karakterleri, çeşitli paketlerle elde edebiliyoruz. Paketler hem nakit ödemeler yaparak, hem de oyun içinde kazanılan parayla alınabiliyor. Ancak ne şekilde aldığınız, tahmin edebileceğiniz üzere, çıkacak olan karakterin iyi olma ihtimalini doğrudan etkiliyor. Heroes of Dragon Age türünde başarılı bir yapım olsa da, Pay-to-Win yapısı beni oldukça rahatsız etti. Bu benim için sorun değil diyorsanız, Heroes of Dragon Age’i kaçırmayın derim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here