Ana sayfa Oyun GTA VI 2020 Yılına Hazırlanıyor

GTA VI 2020 Yılına Hazırlanıyor

100
0
PAYLAŞ

Yılların eskitemediği efsane oyun Grand Theft Auto (GTA) serisinin son oyunu GTA VI’nın piyasaya çıkmasına ortalama 3 sene olmasına rağmen oyun ile ilgili görseller internette paylaşılmaya başlandı.

İlk olarak 1997 yılında piyasaya çıkan GTA, 20 senelik zaman dilimi içerisinde toplamda 15 farklı sürümü oyun severlere sundu. Son olarak 2013 yılında Grand Theft Auto V adıyla Play Station 3 ve 4 ile Windows işletim sistemli cihazlar için piyasaya sunulan GTA V’nin ardından GTA VI’nın tanıtımları yavaş yavaş yapılmaya başlandı. GTA V’de iyi bir başarı çizgisi yakalayan üretici firma bu başarısını GTA VI‘da da gösterebilmek için çalışmalarına tam gaz devam ediyor ve oyunu 2019 yılına yetiştirmeye çalışıyor. Fakat söylentilere göre oyunun 2020 yılından önce çıkması oldukça güç görünüyor.

Oyunun grafikleri kadar merak edilen bir diğer konu da oyunun nerede geçeceği. Bazı yurt dışı kaynakları oyunun bütün Amerika’yı kapsayan bir harita gerçekleşeceğini iddia etse de bu söylentiyi doğrulayacak bir kaynak bulunamadı. Fakat oyun haritasının tüm Amerika’da olmasa da çok geniş bir alanı kapsayacağı dedikodusu daha gerçekçi bir bilgi gibi görünüyor.

Şimdiye kadar hep erkek karakterle oynamaya izin veren GTA serisinde bu sefer bir ilk olması ve bir kadın karakterin de oyuna dahil edileceği konuşuluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here