Ana sayfa Oyun Forza Horizon 3 Oyun İncelemesi

Forza Horizon 3 Oyun İncelemesi

195
0
PAYLAŞ

Microsoft Games’in Xbox One ve Windows 10’u çapraz platformlar olarak kullanma kararı o kadar önemliydi ki henüz bu kararın önemini tam olarak idrak edememiş bile olabiliriz. Bu sayede Forza, Gears of War ve Halo gibi yapımlar PC oyuncularına sunulduğunda bunun bir takım sonuçları olacağı aşikardı ve bunların ilki de Forza Horizon 3‘ün PC’nin bugüne dek gördüğü en iyi yarış oyunu olabileceğini dosta düşmana ilan etmesi oldu.

Yüzlerce farklı araç, son derece büyük, en uzak köşelerine kadar inci gibi işlenmiş bir harita, yüzlerce saat sürecek bir deneyim vadeden onlarca farklı oyun modu ve sürekli yenilenen içerikleri ile Forza Horizon 3, hayal ettiğimizden bile daha güzeldi. Ben hala fotoğraf modu gibi daha önce onlarca kez gördüğümüz bir özelliğin bizi nasıl saatlerce başında tutabildiğini anlamaya çalışıyorum mesela. Yine, haritada gizli bir garajı bulduktan sonra senelerdir içinde yatan paslı sanat eserini çekiciye yükleyip restore etmek ne kadar güzel bir fikirdir öyle?

Umuyorum Microsoft Games’in yükselttiği kalite diğer yarış oyunlarına örnek olur da bir süreliğine gözümüzün önünden kaybolup, çok daha iddialı yapımlar olarak geri dönerler. Bu yazıyı da bitirdikten sonra izninizle oyuna geri dönüyor ve sıradaki Rival’ımın peşine düşüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here