Ana sayfa Oyun FIFA 19 İçin Heyecanlı Bekleyiş Sürüyor!

FIFA 19 İçin Heyecanlı Bekleyiş Sürüyor!

23
0
PAYLAŞ

İster oyun konsolunda ister bilgisayar başında futbol oyunu oynamak istendiğinde ilk akla gelen, EA Sports firması oyunu olan FIFA gelir. Yakın bir zamanda EA Sport FIFA oyununun son sürümü olarak FIFA 19 oyununu piyasaya sürecek.

Yeni FIFA 19; futbol tutkunları için UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanını da yaşatacak. Üstelik yenilikler bununla sınırlı değil ve The Journey adlı kariyer modu, yeni Kick Off modu da oyunu oynamayı düşünenleri şimdiden heyecanlandırıyor. Oyunun daha iyi oynanabilmesi amacı ile geliştirilen Real Player Motion ile FIFA 19 fark yaratıyor. Daha önceki sürümlerde olduğu gibi yarışmakta olduğu Konami tarafından geliştirilen PES 2019 ile bu sürümde de rekabet bir hayli kızışacak gibi görünüyor.

Pek çok futbol oyunu tutkunu şimdiden elinde bulunan bilgisayar siteminin oyun gereksinimlerini karşılayacak mı diye sormaya başladı bile. FIFA 19 oynayabileceğiniz bir PC sistemi için hangi gereksinimleriniz olacağı netleşmeye başladı. Buna göre FIFA 19, çok fazla işlemci talep etmeyecek. Ama RAM olarak sistemde en az 8 GB bulunmak zorunda olacak. Çoğu bilgisayar sisteminde 8 GB veya 16 GB RAM olduğu düşünülürse bu da çok büyük sorun yaratmayacaktır. İhtiyacınız olan diğer özellikler ise ekran kartı ve depolama alanı olacak. Bunlarda da; en az 10 GB RAM ile giriş seviyesi bir grafik kartı ile en az 50 GB depolama alanı zorunluluğunuz var. Eğer FIFA 19 oyununu daha akıcı şekilde oynamak istiyorsanız bu özelliklerin üzerine çıkabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here