Ana sayfa Oyun Bethesda Yeni Oyunlar Çıkarmaya Hazırlanıyor

Bethesda Yeni Oyunlar Çıkarmaya Hazırlanıyor

82
0
PAYLAŞ

Oyun sektörünün öncülerinden biri olan Bethesda ile artık sizlerde yeni oyunları daha yakından deneme şansına sahip olacaksınız. Popüler kültürün son zamanda en çok tercih edilenlerinden biri olma özelliğine sahip  Game of Thrones  ile ilgili olarak yeni düzenlemeler ortaya koymuştur. Son zamanda en çok sevilen yapım oyunlarından biri olarak ortaya çıkan yeni bir Game Of Thrones üzerinde çalışmalar sürdürülmeye başlanacaktır. Bethesda daha öncelerde ise en çok sevilen oyunlarla karşımıza çıkmaktadır. , sağlam bir Game of Thrones oyunu yapmaya başlayan ve kısa süre içerisinde de sektöre sunumunu yapmayı planlayan Bethesda ile oyun dünyasına kaldığınız yerde adım atmaya devam edeceksiniz. , Bethesda’nın Game of Thrones sayfası üzerinden yeni bir çalışmaya imza atılmış olduğu da görüldü. Sayfa için hazırlanmış şimdiye kadar herhangi bir sayfa olmayacaktır.

Her ne kadar oyun için ayrı bir kategori olmasa da . “Bethesda: Game of Thrones” başlığı altında pek çok kategori özelliklerinin bulunduğunun altını çizmemiz gerekiyor.

Dünyanın en önemli oyun geliştiricilerinden biri olarak ön plana çıkan Bethasda’nın yeni oyunuyla ilgili olarak daha henüz bir bilgi yok. Fakat oyunla ilgili yeni bilgilerinde kısa zaman içerisinde geleceği düşünülüyor. Game of Thrones cephesiyle ilgili olarak Bethasda yetkililerinden henüz bir bilginin tarafımıza gelmediğini söyleyebiliriz. Özellikle sezon finali ile popüler ilginin en yükseğinde yerini alan bu filmin oyun içerisinde yer alacak olması şaşırtıcı geldi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here