Ana sayfa Oyun Asphalt 8: Airborne Oyun İncelemesi

Asphalt 8: Airborne Oyun İncelemesi

27
0
PAYLAŞ

Oyun severlerin en çok sevdiği oyunlar listesinde her zaman ilk sırada bulunan Asphalt 8: Airborne’nun son güncellemesinden sonra karşımıza çıkan yenilikleri hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Özellikle de son zamanlarda karşımıza çıkan yeniliklerin neler olduğuna bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne Oyunu

Oyunun son sürümü olan 3.1.0 sürümünde kaşımıza çıkan Porsche arabalar oyun severler tarafından oldukça büyük beğeni ile karşılandı. Özellikle de ilk kez karşımıza çıkan bu markanın birçok farklı modelini oyun içinde seçerek rakiplerinize meydana okuyabilirsiniz. Asphalt 8: Airborne’da Porsche 959 modeli , S modeli , Cayman modeli ve GT4 modeli karşımıza çıkmaktadır.

Oyun içerisinde ilk defa karşımıza çıkan Porsche markasının aynı zamanda Porsche özel oyunu oyun severler tarafından oldukça büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle bu etkinlik kapsamında yapılan yarışlardan başarılı bir şekilde ayrılan yarışlarda sürücüler için Porsche markasının bütün araçları ücretsiz olarak açılacaktır. Bu yüzden oyunda yer alan diğer yarışçılar ile kıyasıya bir mücadele etmek için oyunda liderliği yakalamanın peşini bırakmayınız.

Oyuna son gelen güncellemeden sonra oyunda bir de karşımıza çıkan yeni içeriğin direk oyna menüsünün olması. Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bu menü içerisinde online olrak rakipleriniz ile kıyasıya bir rekabet içerisinde bulunacaksınız.

Asphalt 8: Airborne Ek Bilgileri

Oyunun oyunlar kategorisinin ilk sıralarında bulunduğunu ve 300 Milyondan fazla kişi tarafından indirildiğini belirtmekte fayda var. Oyunun sürüm olarak 3.1.0 sürümü son olarak 7 Haziran 2017 tarihinde güncellenerek karşımıza çıktı.

Oyunu indirmek için telefonlarınızda veya tabletlerinizde bulunması gereken boyutun 1.81 GB olması oyunun aslında ne kadar başarılı bir oyun olduğunu gözler önüne sermektedir. Oyun içerisinde yer alan satın alma paketlerine bakacak olduğumu zaman ise en çok alınan paketin acemi kredi paketi olduğunu açıklayalım. Bu paketi satın almak için ödemeniz gereken tutarın 6.99 TL olduğunu da açıklayalım.

Sürücü kredi paketinin 17.99 TL olduğu bu oyunda , Pilot Kredi Paketi 34.99 TL ve Uzman kredi paketi ise 69.99 TL olarak oyuncuların hizmetine sunulmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here