Ana sayfa Mobil Samsung Yeni Ürünlerini IFA Fuarında Tanıtacak

Samsung Yeni Ürünlerini IFA Fuarında Tanıtacak

32
0
PAYLAŞ

Ağustos ayının sonunda Berlin’de düzenlenecek olan ve teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği IFA fuarında Samsung yeni ürünlerini tanıtacak.

Avrupa’da düzenlenen en büyük elektronik fuarlarından biri olan IFA, Samsung’un lansmanına sahne olacak. Galaxy ve Note serisi ile akıllı telefon pazarında büyük bir başarı yakalayan Samsung, bu fuarda Galaxy Note 9 modelini tanıtacak. Galaxy Note 7 faciasıyla büyük bir prestij kaybı yaşayan Samsung, Note 8’le itibarını toparlamayı başarsa da Note 9 ile sıkıntılı günlerin geride kaldığını net bir şekilde göstermeyi hedefliyor.

Tüketim elektroniği alanında geniş bir ürün yelpazesi bulunan Samsung‘un bu fuarda akıllı saat serisinin dördüncüsü olan Gear S4 ya da Gear Watch’ı da tanıtacağına kesin gözüyle bakılıyor. J, C gibi orta segment ürünleri de zaman zaman piyasaya süren Samsung’un yine orta segmentteki yeni akıllı telefonlarını da fuarda tanıtması bekleniyor.

Öte yandan Samsung’un IFA’da sadece yeni cep telefonunu modelini değil aynı zamanda yeni akıllı saatini de sergilemesine kesin gözle bakılıyor. Gear S4 ya da Gear Watch ismiyle Note 9 ile beraber tanıtılması beklenen bu akıllı saat de IFA’da sergilenecek. Yine bazı orta sınıf cep telefonları, Bixby sanal asistan özellikle akıllı hoparlör gibi cihazların da yine fuarda sergilenmesi muhtemel.

Basına davetiyelerin gittiği IFA Fuarı 30 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile 11:45’te başlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here