Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy S10 Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S10 Özellikleri Ortaya Çıktı

45
0
PAYLAŞ

Samsung’un amiral gemisi S serisinin yeni modeli olacağı tahmin edilen Galaxy S10 hakkında detaylar internete düşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Note 9’u tanıtan ve satışa sunan Samsung’un Galaxy S10 hakkında teknoloji meraklılarını heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor.

Galaxy S8+ ile parmak izini telefonun arkasına alan Samsung bu değişim nedeniyle eleştirilerin hedefi olmuştu. Eleştirileri dikkate alan Samsung parmak izi okuyucusunu Galaxy S10’da ekrana taşıyor. S10 modellerinin tamamında parmak izi okuyucusunun ekranda olacağı öğrenilirken bu yeni modelin 2019 yılında piyasaya çıkacağı iddia ediliyor. 3 farklı model olarak piyasaya çıkacağı öğrenilen Galaxy S10’un üç farklı fiyat ile piyasaya sürüleceği belirtildi. Artan döviz kurları nedeniyle Türkiye’de 5 Bin TL’den başlayan fiyatlarla piyasaya çıkması beklenen S10’un yüksek fiyatı da teknoloji meraklılarının heyecanını kırmış değil.

Galaxy S10 özellikleri neler?

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus boyutunda bir değişiklik beklenmezken ekran boyutunun 5.8 inç ve 6.3 inç olacağı iddia ediliyor. Çerçevesiz ekran olmasına kesin gözüyle bakılırken S10 serisinde ayrıca 3 boyutlu kamerada bulunacak. S9 ve Note 9 cihazlarında olduğu gibi S10’da da gelişmiş yüz tanımlama özelliğinin olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here