Ana sayfa Mobil Samsung Galaxy Note 9’da İlk Sorun Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 9’da İlk Sorun Ortaya Çıktı

102
0
PAYLAŞ

Samsung, yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy Note 9’u tanıtalı çok olmadı. Ancak şimdiden can sıkıcı bir sorun ortaya çıktı ve pek de hazır olamadan piyasaya çıkarıldığını gösterdi.

Samsung Galaxy Note 9; Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten gücünü almakta olan bir akıllı telefon ve 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 512 GB depolama seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Çift lensli 12 megapiksel kamera sistemi olması görüntüleme konusunda da üstünlükler getiriyor. Ortaya çıkan can sıkıcı sorun sonrasında; ülkemizde 128 GB depolama alanı ve 6 GB RAM opsiyonu ile 6.499 TL, 512 GB depolama alanı ve 8 GB RAM opsiyonu ile 7.499 TL satışa sunulan yeni modeli sahip olmayı düşenecekler sorgulamaya başlayacaktır.

Son zamanların en iyi donanım özelliklerine sahip olduğu ifade edilen Samsung Galaxy Note 9 için dünyanın en iyi telefon ekranı üzerine kurulduğu da söyleniyor. Ancak bu modele şimdiden sahip olanların verdiği bilgiye göre, Note 9’un sol yan tarafından ışık sızıntısına sahip. Görülmekte olan bu sızıntı ekran ile metal çerçevenin birleştiği noktada görülüyor. Aslında bu sorun Samsung’un daha önceki modelleri olan Galaxy Note 8 ve Galaxy S9‘da vardı. Sorunu araştırmakta olan Samsung, yazılım yolu ile çözülecek gibi görünmüyor ve yakın zamanda kullanıcıların telefon değişimi istekleri ortaya çıkabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here