Ana sayfa Mobil Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Mi Geliyor?

Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Mi Geliyor?

97
0
PAYLAŞ

Teknoloji dünyasına hız kesmeden giriş yapan en iyi teknoloji firmaları, kullanıcılarını mutlu etmek adına farklı kampanyalar düzenliyor. Samsung’un yeni Amiral gemisi olarak sunulan Note 8 ile ilgili olarak hoşa gidecek duyurular yapılmıştır. Note7 kulanıcısıysanız Iphone tarafından büyük bir indirimle karşı karşıya kalacaksınız. Çünkü güvenilir teknoloji firması Iphone Note 7 kullanıcılarına Note 8 modeli için indirim yapıyor. Bu sayede Note 8 cihazlarını almak istediğiniz zaman yüksek para ödemeden daha fazla tasarruf yapma şansını elde etmeye başlayacaksınız. Samsung, Galaxy 7 ile oldukça zorlu günler geçirdiği şu dönemde çareyi kampanya yaparak buldu. Öncesinde kullanıcılardan özür mahiyetinde olmak adına Galaxy 7 cihazlarını piyasadan toplatma kararı almıştı.

Galaxy 8 modelini almamya kalkacak Galaxy 7 kullanıcıları, neredeyse teknoloji ürününe yarı yarıya gibi bir ücret ödemiş olacak. Samsung yetkilileri böyle bir kampanya başlatarak Galaxy 7 ürünlerinin daha fazla talep görmesini arzuluyor.

Note 8 İndirim

Note 8 ürünlerinin en ekonomik fiyattan temin edilmesi artık oldukça kolay oluyor. Çünkü Note 7 kullanıcı olanlar Samsung firmasının başlatmış olduğu kampanya sonrasında ürünleri daha cazip fiyatlardan temin ediyor. Şirket, 5 milyar dolar zarar ederken bu zararı toplama niyeti içerisinde görülüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here