Ana sayfa Mobil Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Mi Geliyor?

Note 7 Sahiplerine Note 8 İndirimi Mi Geliyor?

125
0
PAYLAŞ

Teknoloji dünyasına hız kesmeden giriş yapan en iyi teknoloji firmaları, kullanıcılarını mutlu etmek adına farklı kampanyalar düzenliyor. Samsung’un yeni Amiral gemisi olarak sunulan Note 8 ile ilgili olarak hoşa gidecek duyurular yapılmıştır. Note7 kulanıcısıysanız Iphone tarafından büyük bir indirimle karşı karşıya kalacaksınız. Çünkü güvenilir teknoloji firması Iphone Note 7 kullanıcılarına Note 8 modeli için indirim yapıyor. Bu sayede Note 8 cihazlarını almak istediğiniz zaman yüksek para ödemeden daha fazla tasarruf yapma şansını elde etmeye başlayacaksınız. Samsung, Galaxy 7 ile oldukça zorlu günler geçirdiği şu dönemde çareyi kampanya yaparak buldu. Öncesinde kullanıcılardan özür mahiyetinde olmak adına Galaxy 7 cihazlarını piyasadan toplatma kararı almıştı.

Galaxy 8 modelini almamya kalkacak Galaxy 7 kullanıcıları, neredeyse teknoloji ürününe yarı yarıya gibi bir ücret ödemiş olacak. Samsung yetkilileri böyle bir kampanya başlatarak Galaxy 7 ürünlerinin daha fazla talep görmesini arzuluyor.

Note 8 İndirim

Note 8 ürünlerinin en ekonomik fiyattan temin edilmesi artık oldukça kolay oluyor. Çünkü Note 7 kullanıcı olanlar Samsung firmasının başlatmış olduğu kampanya sonrasında ürünleri daha cazip fiyatlardan temin ediyor. Şirket, 5 milyar dolar zarar ederken bu zararı toplama niyeti içerisinde görülüyor.

PAYLAŞ
Sonraki makaleNASA Zaman Makinesi Teleskopu Üretti
Yurtiçi ve yurtdışı akıllı telefon pazarını takip eden Şimşek Alun, sitemizin mobil kategorisi editörü ve yazarıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here