Ana sayfa Mobil LG V30 teknik özellikleri belli olmaya başladı

LG V30 teknik özellikleri belli olmaya başladı

189
0
PAYLAŞ

Akıllı telefon piyasalarında çıtanın her geçen gün yükselmesi telefon firmalarının ciddi anlamda üst düzey özellikleri telefonlarında kullanmasına neden oldu. Özellikle de kıyasıya bir rekabetin yaşandığını akıllı telefon piyasalarında kendisine yer bulmak için çalışmalarına hız vermeden devam eden LG firmasının V30 özellikleri açıklanmaya başladı.

LG firmasının V30 ve V30 Plus olarak çıkartacağı bu telefonlar arasında çok farklı özelikler bulunmasa da en dikkat çeken özelliğin dahili depolama alanı olması resmen açıklandı. V30 telefonunda 64 GB dahili depolama alanı  bulunduran firmanın V30 Plus modelinde kullanıcılarına sunacağı özelliğin 128 GB olduğunu açıklaması günü damgasını vuran haberler arasında geldi.

Akıllı telefonlarında iki farklı kamera özelliğini ilk kez G5 modelinde tercih eden firmanın bundan sonra çıkarttığı bütün telefonlarda bu çizgisini bozmaması bekleniyor. Bu telefonunda da iki arka kamera özelliği ile beraber çıkan firmanın ilk kamerasında 16 MP çözünürlük ikinci kamerasında ise 12 MP çözünürlük ile gelecek olması da dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

Telefonun sağlamlık test aşamalarında ise aldığı üst düzey sertifika telefonun aslında ne kadar başarılı olduğunu bizlere göstermektedir. 14 farklı dayanıklılık testine tabi tutulan ve bu testlerin tamamından başarılı bir şekilde geçen telefonun yakın zamanda ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Fiyat olarak henüz net bir açıklama yapılmayan bu telefonun 2 Bin TL bandında satılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here