Ana sayfa Mobil iPhone 8 İçin Geri Sayım Başladı

iPhone 8 İçin Geri Sayım Başladı

184
0
PAYLAŞ

iPhone modelleri ile dünyanın en çok satan akıllı telefonlarını üreten Apple’ın merakla beklenen iPhone 8 modeli için geri sayım başladı.

Son olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı piyasaya sürerek iyi bir satış rakamı yakalayan Apple’ın yeni modeli farklı bir isimle tanıtılacağı konuşulsa da resmi bir açıklama olmadığı için genel olarak iPhone 8 ismiyle anılıyor. 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20:00’de tanıtılacak olan iPhone 8’le beraber Apple’ın iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch ve 4K Apple TV’yi de tanıtması bekleniyor. Apple’ın iPhone 7S’i de aynı tarihte tanıtacak olması yeni çıkacak telefonun iPhone 8 değil farklı bir isimle ara ürün olarak çıkaracağı bir telefon olacağı iddiasını da güçlendiriyor. Apple’ın 10. yıl için iPhone X adıyla çıkaracağı özel bir telefon olacağı da güçlü iddialar arasında. Son olarak ortaya atılan yeni iddialar arasında ise telefon modelinin iPhone Edition, iPhone 10 Pro olacağı söyleniyor.

Sızan bilgiler ve görüntüler de telefonun modeli konusunda net bir bilgi vermezken kesin bilgi için 12 Eylül’ü beklemekten başka çare olmadığı da aşikar.

Eğer sızan bilgiler doğruysa en düşük iPhone 8 fiyatının Türkiye’de 5 bin liradan başlayacağı ifade ediliyor. Telefonun aynı zamanda 256 GB ve 512 GB modelleri ile piyasaya sürüleceği ifade ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here