Ana sayfa Mobil Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak ?

Google Pixel 3 Ne Zaman Çıkacak ?

21
0
PAYLAŞ

Dünya’nın en büyük teknoloji devi Google’in üretmiş olduğu son amiral gemisi Pixel 3 için yapmış olduğumuz incelemeyi sizlere sunuyoruz.

Serideki en üstün özelliklere sahip olması beklenen Google Pixel 3 ‘ün merakla beklenen çıkış tarihi geçen sene yapılan Pixel 2 ve Pixel XL gibi Ekim ayında yapılacağı benziyor.

New York’ta düzenlenecek bir etkinlik ile tanıtılacak olan Google Pixel 3 ‘ün merakla beklenen bazı özelliklerine gelecek olursak 6GB ram 64-128 GB hafızası ile kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edileceğine benziyor. Yüksek ram ve hafızasının yanı sıra yeni nesil üst düzey işlemcisi Snapdragon 845 i kullanacak olması Google Pixel 3’ün son derece hızlı bir telefon olacağının şimdiden göstergesi oluyor. Google yetkililerinden resmi bir açıklama olmasa da 9 Ekim’ de piyasalara sürülmesi beklenen Google Pixel 3’ün 3.430 mAh ile uzun süre yetecek bataryasının yanı sıra 12.2 megapiksellik arka kamerasına ek ön tarafından yine yüksek pikselli ön kamerası ile kullanıcılara yüksek kalite de resim çekme olanağı sağlayacaktır.

2018 yılın en çok merak edilen ve beklenen telefonu olan Google Pixel 3 kullanıcılarına sunduğu müthiş özellikler ile akıllı telefonlar Dünya’sın da ciddi bir yer edinecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here