Ana sayfa İnternet Instagram’daki Hikayelere Gizlice Bakma

Instagram’daki Hikayelere Gizlice Bakma

26
0
PAYLAŞ

Giderek popüleritesi artmakta olan Instagram için geliştiriciler de boş durmuyor. Fotoğraf paylaşma temeline dayanan Instagram, önemli yeniliği Hikayeler ile çok daha kullanıcı tarafından beğeni kazanıyor. Instagram için uygulama geliştirenler arasında gururlanmamızı sağlayan Türk geliştiriciler de var. Onlardan biri de Aybars Ayan isimli kullanıcı geliştirilmiş ve ‘Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi’ olarak Google Play üzerinde yayınlanıyor. ‘Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi’ şu an için Android platformlar için kullanılabiliyor ve eklenti sayesinde profili açık hesapların hikayelerine gizlice bakma olanağı geliyor. Eklenti ile görüntüleyenler listesinde olmadan gizli göz atma yapmak mükün olabiliyor.

Instagram için meşhur hale gelen hikaye özelliği, paylaşımda birden fazla fotoğraf ile hikaye ortaya koymanızı sağlıyor. Paylaşılan hikayeye bakanların da bir listesi görülebiliyor. Ancak Aybars Ayan tarafından geliştirilen eklenti olan ‘Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi’ ile meşhur hikaye özelliğine yeni bir seçenek ekliyor. Bu eklenti sayesinde; bir kişinin hikayesine tıklandığınızda açılan gülümseme sekmesinde görülen listeye eklenmiyorsunuz. Artık hikayelere göz atarken görüntüleyen kişiler listesinde görülmeden gizşigöz gezdirmelerini yapabilirsiniz.

Üstelik ‘Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi‘ herhangi bir reklam içermediği gibi 3.5 megabayt kadar yer kaplıyor. Eklentinin Android yanında iOS platformları için de kısa sürede geliştirileceği ifade ediliyor. Şimdi asıl merak edilen konu ise, ABD merkezli sosyal medya platformu Instagram’ın bir güncelleme yaparak hikayelere gizli bakma özelliğine yenilik getirip getirmeyeceği oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here