Ana sayfa İnternet Hadi’den Ağustos’ta 30 bin TL ödül

Hadi’den Ağustos’ta 30 bin TL ödül

19
0
PAYLAŞ

Son günlerde adından epeyce söz ettiren yerli yarışma uygulaması olan Hadi adından bir kez daha söz ettirmeyi başardı. Uygulama, Perşembe günü kutlayacağımız olan 30 Ağustos Zafer bayramı dolayısıyla yarışma ödülünü 30 bin lira olarak belirledi. Turkcell’in BİP uygulaması işbirliği içinde hazırlanan yarışmaya sizde App Store ve Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sık sık cömertliğini gösteren Hadi uygulaması canlı olarak yayınlanıp yarışmacılardan 12 sorunun 12 sini de doğru bilmesini istiyor. Yarışma sonunda 12 soruyu da doğru cevaplayan kişiler para ödülünü aralarında paylaşıyor.

26 Ağustos’ta 400 bin kişinin katılımı ile adeta bir rekora imza atan uygulama bu seferde para ödülü olarak adeta rekor kırma peşinde. Şuana kadar ki en yüksek para ödülü olan 20 bin liraydı. Yarışmacılar 30 Ağustos akşamında yapılacak olan yarışmayı şimdiden beklemeye koyuldu.

BİP uygulaması işbirliği içinde yapılacak olan yarışma öncesi BİP uygulamasını kullanarak 1 adet joker ve yarışmada hazırlanan 1 sorunun ipucuna erişebiliyor. 1 yarışmada sadece 1 kez joker hakkı kullanabileceğinizi de şimdiden hatırlatalım.
Ayrıca BİP bununla da sınırlı kalmadı ve 30 Ağustos günü içerisinde yapılacak olan görüntülü görüşmelerin de ücretsiz olacağını duyurdu. Turkcell kullanıcılar data paketlerinden harcamadan sevdikleriyle beraber gün boyunca ücretsiz bir şekilde görüntülü konuşup mesajlaşabilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here