Ana sayfa İnternet Badoo İle Artık Görüntülü Konuşulabilecek

Badoo İle Artık Görüntülü Konuşulabilecek

174
0
PAYLAŞ

Teknolojinin gelişmesi, akıllı telefonların hayatımızın her alanına girmesiyle beraber üretilen uygulamalar sayesinde hayatımız kolaylaşmaya devam ediyor.

Akıllı telefonların kullanım oranının hızla artması sonucu bir çok masaüstü platformu uygulama olarak entegre olmayı başarırken, entegre olamayanların yerine de yeni üreticiler tarafından uygulamalar geliştirildi. Bunlardan biri olan ve çöpçatanlık görevi gören Badoo uygulamasına görüntülü konuşmayı entegre ederek eksiklerini tamamlamaya devam ediyor. Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve aynı amacı paylaşan rakibi Tinder ile kıyasıya bir mücadeleye girişen Badoo, görüntülü konuşma özelliğini sisteme entegre ederek bir eksiğini de tamamlamayı başardı. Eşleşme mantığı ile çalışan uygulamanın bu yeni özelliği sayesinde kullanıcılar eşleştikleri kişilerle görüntülü konuşma imkanını sahip oldu. Kullanıcıların görüşme yapacağı kişilerle daha önce en az bir kere mesajlaşmış olması şartı ile özelliğin kötüye kullanımının önüne geçilmek isteniyor.

Sosyal medya çatısı altında işlevini yerine getiren bütün uygulamaların ortak derdi olan sahte hesaplarla başa çıkmak için bu yeni özelliği getiren Badoo’nun bir diğer amacı ise kullanıcıların uygulamada kaldıkları süreyi artırarak kazancını katlamak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here