Ana sayfa İnceleme Vestel Venus E3 Plus Özellikleri ve İnceleme

Vestel Venus E3 Plus Özellikleri ve İnceleme

436
0
PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarının yerli üreticilerinden Vestel yeni Vestel Venus E3 Plus modeli ile kendisini geliştirmeye ve piyasada kalıcı olma çabasını sürdürmeye devam ediyor.

Akıllı telefonlarda daha çok giriş seviyesinde ürünler çıkartarak düşük bütçeli kesime hitap eden Vestel, Vestel Venus E3 Plus modeli ile de bu çizgisini sürdürmeye devam ediyor. IFA 2017’de tanıtılan bu yerli akıllı telefonun özelliklerine beraberce göz atalım.

Vestel Venus E3 Plus özellikleri

Metal tasarımı ile dikkat çeken Vestel’in bu yeni modeli piyasa çizgisine bakılırsa boyut olarak standart seviyede kalarak 5 inç’lik bir ekranla 720p HD çözünürlükle üretilmiş. Güvenlik konusunda dev rakiplerinin özelliklerini taklit eden Vestel, home butonuna parmak izi sensörü koyarak eksiklerini tamamlamaya bu modelde de devam etmiş. MediaTek MT6737 işlemci olan telefonda 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı yer alıyor. Telefonun 8 GB ve 16 GB depolama alanı seçenekleri ile satışa çıkacak. Arka tarafında 13 MP, ön tarafında ise 5 MP’lik kamera ile fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılarına göz kırpan Vestel’in pil kapasitesi ise 3000 mAh.

Vestel Venus E3 Plus fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmamasına rağmen özelliklerine bakıldığında giriş seviyesindeki akıllı telefonların çizgisini izleyerek uygun fiyatlı olacağı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here