Ana sayfa İnceleme Valerian City of Alpha Oyun İncelemesi

Valerian City of Alpha Oyun İncelemesi

25
0
PAYLAŞ

PEGI firması tarafından yapımcılığı üstlenilen bu oyunun Spil Games tarafından Android ve İOS marketlerde yerini aldığını belirtmek istiyorum. Strateji oyunları kategorisinde karşımıza çıkan bu oyunda yer alan diğer özellikleri oyunu oynadıkça öğreneceksiniz.

Valerian: City of Alpha Oyunun Konusu

Oyununda yer alan iki ana karakterin özellikle gezegenler arasında verdiği mücadele sizleri bu oyunun bağımlısı yapacaktır.

İnsanlar ile uzaylılar arasında yaşanan bu rekabet ortamında online olarak çok farklı bir atmosfer içerisinde kendinizi bulacak ve oyunun sizlere sunmuş olduğu zevki yaşayacaksınız. Oyunda yer alan 5 farklı sistem sayesinde oyunun her bölümünde büyük bir heyecan yaşayacaksınız.

Yapı: oyun içerisinde yer alan yapıları oyunun sizlere verdiği şekilde yaparak büyük bir Alpha kazanma şansını bulmuş olacaksınız. Metropol bir şehir inşa etmenize yardımcı olacak olan bu yapı ile yakın zamanda şehrinizi aşılması güç bir merkez haline getirebilirsiniz.

Yönetme: oyun içerisine yer alan uzaylıların ve insanların refah içerisinde yaşamasına imkan verecek bir şehir yapmak için yönteme stratejisini kullanarak oyunda ana karakterleri belirlemiş olacaksınız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve oyun içerisinde bu gelişmeleri şehirlerinize uygulayarak mükemmele yakın şehir inşa etmiş olacaksınız.

Valerian: City of Alpha Sistem gereksinimleri

18 Temmuz 2017 tarihinde yeni sürümü ile karşımıza çıkan Valerian: City of Alpha oyununun mevcut sürümü 1.2.1 olarak sunulmaktadır. 50 Bin üzerinde indirme sayısı ile güncel oyunlar listesinde ilk sıralarda bulunan oyunun oynanması için gerekli olan Android sürümünün 4.4 üzerinde olduğunu buradan belirtmek istiyorum. Oyun içerisinde bulunan öğeleri satın almak içinse ödemeniz gereken minimum tutar 3.49 TL olurken maksimum ise 394.99 TL ödemek zorunda kalacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here