Ana sayfa İnceleme Samsung Galaxy J7+ Teknik Özellikleri ve İnceleme

Samsung Galaxy J7+ Teknik Özellikleri ve İnceleme

194
0
PAYLAŞ

Uzun zamandır merak edilen telefonlar listesinde ilk sırada gelen Samsung Galaxy J7+ Teknik Özellikleri hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Henüz ülkemizde satışı bulunmayan ancak yakın zamanda ülkemizde satışa çıkması beklenen bu telefonun basına sızan teknik özelliklerini buradan açıklayarak telefon hakkında bilgileri sunmaya çalışacağız.

Samsung Galaxy J7+ Teknik Özellikleri

Ekran özellikleri

Telefonda bulunması beklenen ekran boyutunun 5.5 inçlik bir boyutta olduğunu ve yüksek çözünürlük olan 1080 x 1920 piksel çözünürlüğünde kullanıcıların hizmetine sunulacağını açıklamak istiyoruz. Süper AMOLED ekran teknolojisi ile üretilmesi beklenen bu telefonda ekran dayanıklılığı son derece başarılı olacak gibi duruyor. 16 Milyon renk sayısı bulunan Samsung Galaxy J7+ ‘da batarya olarak tercih edilen 3000 mAh bataryanın yeterli sayılabileceğini düşünüyoruz.Micro USB girişi bulunan telefonun diğer Samsung ve Android işletim sistemli telefonların şarj aletleri ile şarj edebileceksiniz.

Teknik Özellikleri (Temel Donanımları)

Telefonda yonga seti olarak MT6757 Helio P20 işletim sistemi bulunmaktadır. 8 çekirdek sayısı bulunan telefonun GPU frekans hız ise 900 MHZ kapasitesinde karşımıza çıkacak. 4 GB RAM belleği ile karşımıza gelmesi beklenen bu telefonda 32 GB dahili depolama alanı da yer almaktadır. Aynı zamanda SD kart desteği ile karşımıza çıkması beklenen bu telefonun 256 GB’a kadar hafızası artış gösterecektir.

Kamera özellikleri

13 MP çözünürlükte bulunan arka kamerası orta segment telefonlar arasında başarılı bir telefon olduğunu bizlere göstermektedir. Ön kamera konusunda çığır açan Samsung Galaxy J7+ 16 MP çözünürlüğe sahip olan çözünürlük ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterecek gibi duruyor. Yakın zamanda karşımıza çıkması beklenen bu telefonda arka kamerada bulunan diğer kamera özelliği ise 5 MP çözünürlük ile karşımıza çıkacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here